Jdi na obsah Jdi na menu
 


HISTORIE

Tak jak jsem se k tomu dostal

Začalo to tak, že jsme se dřív jezdili dívat na závody motocrossu, a tak jsme si s bratrancama začali hrát na závodníky kterým jsme fandili. Vždy jsme si udělali nějakou trať a potom na ní závodili. Po čase jsem jezdíval se sousedy, kteří jezdívali na kole.

Moje první závody  

Tak mojí karieru jsem odstartoval v roce 2000 při bikemaratonu DRÁSAL a na to že to byl můj první závod, tak to nedopadlo vůbec zle. Dojel jsem na pěkném 7.místě asi tak ze 30 zúčastněných. Další závod byl v roce 2001 opět Drásal.Ale v roce 2002 už jsem absolvoval 3 závody, takže Bikemaraton Drásal, Olomoucká buřinka a Oderská mlýnice. V nadcházejícím roce už jsem se cítil jako nějaký profík, protože jsem absolvoval 8.závodů a v tomto roce přišly konečně i stupně vítězů, když jsem 30.8.2003 na Moravském bikemaratonu v Leštině stal na 2.pozici. A zároveň toto byl první závod za CYKLO ŽOPY.

O týmu CYKLO ŽOPY

Tým vznikl před Moravským bikemaratonem v Leštině tak,  že jsme viděli leták do Leštiny a zjistili jsme, že tam májí dětskou kategorii na 30-ti kilometrové trase. Tak jsme si s taťkou řekli, že by to nebylo zlé vyzkoušet. Zašli jsme se zeptat sousedů, jestli by tam také jeli, no a ten tým vznikl tak, že v přihlášce byl team a tak jsme si vymysleli název Cyklo Žopy.    

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář